FIRNi logo
vjoon

Karula sügislaager 2017

 

Karula veski Viljandi külje all on alpinistidele ikka tavapäraseks treeningpaigaks olnud, kuhu nii kevadel kui sügisel väljasõite tehakse. Spetsiaalselt alpinistide ja matkajate treeningute läbiviimiseks renoveeritud veski pakub häid võimalusi nii ronimiseks kui köietöö harjutamiseks. Siinsamas on peetud ka Eesti meistrivõistlusi mägimatkatehnikas. Pilte viimasest kevadlaagrist vaata siit!

Oma osalemisest, võimalustest ja vajadustest anna märku Doodles!
Küsimuste korral helista: 55638854 (Rees)

Laupäev (14.10):

- Kohalesõit kella 11:00-ks (asukoht)
- Päev täis rohket ronimist ja köietööd kuni ööpimeduseni
- Õhtul saun, lõke ja värskendav suplus Karula järves
- Ühine õhtusöök lõkke ääres
- Soovi korral võtame kaasa projektori ja kõlarid ning teeme välikino suvistest mäeskäikudest
- Ööbida saab nii veski sees oma mati peal kui ka telgiga veski ümbruses muruplatsil või katusel lahtise taeva all - kuidas keegi soovib

Pühapäev (15.10):

- Pühapäeva varahommikul alustame taas ronimisega, vahepalakesteks priimusel küpsetatud pannkoogid moosiga
- Tõmbame otsad kokku pühapäeva pärastlõunal 14:00 veski koristusega

Mida kaasa ja mis maksab? Üritus toimub iga ilmaga. Seega laagrisse pane selga sportlik ja ilmale vastav riietus. Ronida saab edukalt nii matkasaapa kui (ronimis)sussiga. Kellel isiklikku ronimisvarustust puudu jääb, siis klubi poolt on kõik olemas. Magamiseks võta kaasa soe magamiskott ja -matt. Hea võimalus testida ka telki, priimust ja muud varustust. Muidugi kaasa ka taskutoit ja jook ronimise ajaks. Ühiseks õhtusöögiks grillmaterjal ning magusad üllatused.

Maksumus: ca 12 eur (veski üür, saun, varustus)

Logistika: Tugevamad tulevad jalgrattaga :) Ülejäänud huvilised püüame ära mahutada autodele. Vabade kohtade olemasolust anna märku Doodles!


comments powered by Disqus


vjoon tag hjoon